راهنمای جزیره کیش / درباره / فراسوی راهنمایی و اطلاع رسانی

فراسوی راهنمایی و اطلاع رسانی

پورتال راهنمای کیش همواره تلاش خواهد کرد تا افزون بر اطلاع رسانی شفاف و صادقانه در زمینه گردشگری،رسالت اجتماعی خویش را در جهت رشد و شکوفایی کارآفرینی در جامعه،فرهنگ سازی و افزایش کیفیت خدمات رسانی و ارائه خدمات صادقانه در گردشگری در جزیره زیبای کیش انجام دهد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

همکاری با دانشگاه ها و مراکز تخصصی کشور:
از آن جا که پورتال راهنمای کیش خود را موظف می داند اطلاعاتی درست،علمی و صادقانه را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد،ارتباط نزدیکی با دانشگاهها و مراکز تخصص کیش برقرار کرده تا هرچه بهتر به این امر که رسالت مهم اوست، نائل شود.بدین منظور از نقطه نظرات اساتید بزرگ و به نام دانشگاه های کیش به عنوان مشاوران خود بهره می برد و قرار است پروژه هایی تحقیقاتی برای دانشجویان تعریف شود.

حمایت از کارآفرینان:
یکی از اهداف مهم و ویژه پورتال راهنمای کیش حمایت و معرفی کارآفرینان به عنوان هنرمندان ارزشمند جزیره است و در این راه از هیچ حمایت و کمکی به کارآفرینان کوتاهی نخواهد کرد.ازجمله برنامه های پورتال راهنمای کیش برای کارآفرینان ضمن معرفی و هنر ایشان،درج تبلیغات کاملا رایگان آن ها در سایت است.همچنین کلیه خدمات تبلیغاتی و گرافیکی از جمله عکاسی صنعتی،طراحی کاتالوگ،کارت ویزیت و... با نصف تعرفه های مجموعه به کارآفرینان هنرمند ارائه می شود.
کارآفرینی و کارآفرینان برای ما از ارزش و جایگاه و ویژه ای برخوردار هستند و خدمات ما متعلق به همه آن ها است و هیچ محدودیت و یا ارجحیتی برای کسی وجو ندارد.


حمایت از بومیان جزیره کیش:
ما معتقدیم بومیان صاحبان اصلی جزیره هستند و دارای احترام و جایگاه ویژه ای برای ما هستند.یکی از اهداف بزرگ پورتال راهنمای کیش معرفی،حمایت و کمک به زنده نگه داشتن فرهنک اصیل این قشر دوست داشتنی، سخت کوش و مهربان جزیره است.از جمله برنامه های ویژه پورتال راهنمای کیش معرفی موزه مردم شناسی بومیان کیش به عنوان یک گنجینه ارزشمند و یکی از جاذبه های مهم گردشگری در جزیره است.
همچنین پس از جلسات متعدد با بزرگان بومی و دلسوزان حفظ این فرهنگ ارزشمند که بسیار بزرگوارانه و دوستانه وقت ارزشمندشان را در اختیار ما قرار دادند، برنامه های دیگری برای توانمند سازی هرچه بیشتر بومیان از جمله برگزاری کلاس های آموزش های تخصصی برای کودکان بومی و ... در دست اجراست.


حمایت از محیط زیست:
در حال حاضر با توجه به افزایش ساخت و ساز ها ، افزایش جمعیت ، نا آگاهی گردشگران و توریست ها سواحل زیبای جزیره کیش آسیب های فراوانی دیده است و طبیعت جزیره از جمله حیوانات از قبیل آهوها و لاک پشت ها و همچنین مرجان ها رو به نابودی هستند. یکی از اهداف مهم پورتال راهنمای کیش ایجاد آگاهی و همچنین اجرای برنامه های عملی و حمایت از کمپین های حفظ محیط زیست برای زنده نگه داشتن این جزیره زیبای مرجانی که بزرگترین جزیره مرجانی جهان است می باشد.

حمایت از سرمایه گذاری در جزیره:
سرمایه گذاران بسیاری در داخل و خارج از کشور به دلیل جذابیت ها و زیبایی های کم نظیر جزیره و همچنین توریستی بودن آن ، اقدام به سرمایه گذاری در جزیره می کنند.پورتال راهنمای کیش تلاش می کند با ایجاد آگاهی و دادن اطلاعات درست افراد را در انتخاب یک سرمایه گذاری درست و پر بازده یاری رساند.
فراسوی راهنمایی اطلاع رسانی اطلاع رسانی راهنمای کیش