راهنمای جزیره کیش / درباره /درباره راهنمای جزیره کیش

درباره راهنمای جزیره کیش

سیر و سفر و مشاهده دیدنی های جهان علاوه بر اینکه موجبات رشد آگاهی،آشنایی با فرهنگ های مختلف و دانستن نادانسته ها را سبب می شود باعث ایجاد شور و هیجان،رشد کیفی زندگی و در نهایت بالا رفتن میزان امید انسان ها به زندگی می شود.

یکی از ضرورت های سفر قبل از اقدام به سفر، کسب آگاهی های مفید و صادقانه در مورد مکان مورد نظر است تا با تکیه بر آنها بتوان با یک برنامه ریزی درست،از مدت زمان و بودجه مشخص سفر بهترین استفاده را کرد.در دنیای امروز به راحتی و با یک جستجو در اینترنت می توان اطلاعات زیادی درباره هرآنچه که می خواهیم به دست بیاوریم اما نکته قابل تامل در میزان صحت و صداقت این اطلاعات است و اینکه ما چقدر می توانیم به آن ها اطمینان کنیم!

روزها،هفته ها و ماه ها جستجو برای آفرینش مناسب ترین شیوه خدمت به دیگران در امر شناساندن موثر جزیره کیش و گردشگران به هم،منتهی به خلق مجموعه ای پویا با نام "پورتال راهنمای کیش" شده است. این پورتال بزرگترین پورتال گردشگری جزیره کیش است که از یک طرف گردشگران را قادر می سازد تا از پتانسیل کامل سفر به کیش،برگترین جزیره مرجانی جهان، برخوردار شوند و از طرف دیگر صاحبان حرف و مشاغل مختلف با اطمینان خاطر خواهند توانست این پورتال را برای پوشش اطلاعات و معرفی خود انتخاب کنند چون همکاران ما با تمام توان آماده معرفی خدمات شایسته و باکیفیت جزیره به گردشگران می باشد.

پورتال راهنمای کیش بازتاب آوای دختران و پسران سرشار از شور زندگی است.پورتال راهنمای کیش دوست دار میانسالان و سالخوردگان آرزومند دل بزرگ است.این پورتال قصد دارد،با روشی نوآورانه پرسش های جدیدی برای ارزیابی و شناخت خدمات و مشاغل مطرح کند،که پاسخ و تایید نهایی آن را مخاطبان ارائه بدهند.

ما معتقدیم بهترین و صادقانه ترین شیوه معرفی خدمات،تبلیغاتی است که خود انسانها اظهار می کنند نه تبلیغاتی که براساس هزینه بیشتر دیده می شود! پورتال راهنمای کیش فضایی است که ضمن معرفی تمامی خدماتی که در جزیره زیبای کیش ارائه می شود از قبیل هتل ها،رستوران ها،خدمات گردشگری و... این امکان را فراهم آورده تا مخاطبان بتوانند خدمات خوب را انتخاب کنند و به آن امتیاز بدهند.در واقع مجموع امتیازات بیانگر بالا بودن یا پایین بودن کیفیت خدمات است و هیچ عامل دیگری به جز انتخاب مستقیم مردم تاثیرگذار نخواهد بود.


مجموعه خصوصیاتی که پورتال راهنمای کیش به خاطر داشتن آنها به خود افتخار می کند از این قرار است:
ارائه و معرفی خدمات با مشارکت شهروندان،نوآوری در ایده پردازی،خلاقیت در اجرا، ،اثربخشی بر مبنای پژوهش و فناوری،یاری گرفتن از هنر و فرهنگ ایران زمین،آموختن از تاریخ و ملل،هم پیوندی بادانشگاه،صنعت،جامعه،شهروندان،هویت های نوپدید،کارآفرینی،فناوری،رسانه،طبیعت،گردشگری و اولویت های ملی کشور برای هر روز بهتر شدن.
پورتال راهنمای کیش،آرمان هایش را هر روز و هر شب مرور می کند تا سرانجام مبدل به الگویی از پیشرفت نوین برای کشور عشق،ایران عزیز باشد.

درباره راهنمای جزیره کیش راهنمای کیش