راهنمای جزیره کیش

دستور دادستان کیش برخورد جدی با افراد خاطی در رابطه با اجاره شبانه منزل در کیش

462

دستور قاطع محمد عباسی دادستان کیش جهت برخورد با اجاره شبانه و ساعتی منزل در کیش


محمد عباسی دادستان کیش طی دستوری قاطع به اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی کیش اقدام جهت پلمپ منازل اجاره شبانه و معرفی افراد متخلف به دادگاه را خواستار شد.
به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار مهر در این دستورالعمل آمده است ، نظر به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و محدودیت و ممنوعیت ایجاد شده ورود مسافر به جزیره کیش ، عنایت به محدویت های اعمال شده در مسیر های هوایی و دریایی به جزیره کیش و بالتبع آن اجاره شبانه و ساعتی منازل در کیش ممنوع گردید است . لذا مقتضی است در صورت مشاهده فرد و یا افرادی که اقدام به اجاره منزل و محل اقامت برای مسافرین کرده باشند با همکاری مدیریت نظارت بر مراکز خدمات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش ضمن شناسایی افراد متخلف و منازل اجاره ای در صورت محرز شدن تخلف این افراد اعم از تبلیغ در فضای مجازی و اقدام به اجاره منزل نسبت به پلمپ اماکن اقدام و مراتب به دادستانی گزارش شود.
لازم بذکر است از ابتدای آغاز ورود ویروس کرونا به جزیره کیش با پیشنهاد مدیریت نظارت بر مراکز خدمات گردشگری معاونت گردشگری کیش و مصوب شدن شورای سلامت اجاره منزل و اماکن اقامتی خصوصی در کیش ممنوع شد.
منبع: دولتخانه کیش

دیدگاه شما
دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نام و نام خانوادگی:

ایمیل:

دیدگاه خود را وارد کنید: