راهنمای جزیره کیش

ثبت رکورد در رشته کایت بردینگ

296

صبح روز 15 بهمن ماه 97 در جزیره کیش دو وزشکار کیشوند ، آقایان پیام ریاحی و سجاد جهان کهن مسافت 40 کیلومتری کیش – بندرآفتاب – کیش را به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی با کایت بر روی آبهای نیلگون خلیج فارس اسکی کردند.


این مسافت طی سه ساعت و چهل دقیقه زیر نظر در دبیر کمیته ثبت رکورد جزیره کیش : شایان هنربخش که به وسیله جت اسکی ایشان را اسکورت می کرد صورت پذیرفت .
ورزشکاران ساعت 10:30 از ساحل دامون (جنب بندرگاه جزیره کیش ) پس از آماده سازی تجهیزات در حضور جناب آقای افشارزاده مشاور مدير عامل سازمان منطقه آزاد، جناب آقای افشار دوست مدیرعامل موسسه ورزش و تفریخات سالم جزیره و مسئولین هیات ورزش های همگانی جزیره آقای دکتر سعادت و جناب آقای بختیاری از تلویزیون اینترنتی کیش ، ثبت رکورد خود را آغاز نمودند.
ورزشکاران در دریایی مواج با ارتفاع یک مترو نیم و بادی با سرعت 20 نات دل به دریا زده و با طی مسافت 19.8کیلومتربعدازیک ساعت و دهدقیقه به ساحل شهرستان ُگرزه جنب بندرآفتاب رسیدند وپس از استراحت کوتاهی در مسیر برگشت با بادی به سرعت 24 نات و طی مسافت 20.2 کیلومتر به نقطه شروع خود در ساعت 13:10 مراجعت کردند .
این اولین رکورد ثبت شده در رشته کایت بردینگ جزیره کیش است که به مسافت چهل كيلومتر به ثبت رسید .

دیدگاه شما

آقای سجاد رو من از نزدیک ملاقات کردم فوق العاده ورزشکاربا اخلاق و دوست داشتنی و خاکی هستن آرزوی موفقیت برای این ورزشکار گرامی
دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نام و نام خانوادگی:

ایمیل:

دیدگاه خود را وارد کنید: