راهنمای جزیره کیش / فودگـپ

آخرین نظرات در مورد رستوران های کیش

نهال

رستوران كيش

ما تو دامون كيش اير خونه داريم و زياد ميايم كيش.به نظر من بهترين جا براي غذا خوردن تو كيش فودكورت دامون هست.من هم فضاشو دوست دارم هم غذاهاشونو هم قيمت هاش مناسبه.

9/11/2017 1:22:13 PM

صبا طاهري

كافه هاي كيش

كافه كافئين كيش كرپ هاي غذائيشون واقعا عاليه.طعمشون بي نظيره.

9/11/2017 1:19:16 PM

شايلي

رستوران كيش

ما اين بار توري كه گرفتيم براي هتل پارميس بود.يك رستوران پايين هتل بود به نام فودسان ما رفتيم ازشون پرسيديم بهترين غذاتون چيه گفتن استيك مرغمون عاليه.يك استيك مرغ گرفتيم يه پرس كباب متاسفانه بدمزه ترين استيك مرغي كه خوردم همين استيك بود.مزه مرغ آب پز ميداد تا استيك.كباب هم معمولي بود با برنج خارجي. قيمتهاشونم خيلي بالا بود.شب خيلي بدي بود و واقعا پشيمون شديم از رفتن.

9/11/2017 1:17:47 PM

محسني

غذا و رستوران كيش

قيمت غذا در كيش خيلي بالاست و به نسبت كيفيتشون واقعا ارزش نداره!

9/11/2017 1:13:37 PM

هدي صابر

رستوران كيش

يكي از رستوران هايي كه توي كيش غذاهاش واقعا عاليه و كيفيتش تو همه اين سال ها كه ما اومديم جزيره تغيير نكرده كافه رستوران كاكتوسه. اكثر رستوران هاي كيش متاسفانه كيفيت ها پايين قيمت هاشون خيلي بالاست.

9/11/2017 1:11:34 PM
راهنمای کیش
دوستان گرامی،فودگپ ایده ایست در جهت افزایش کیفیت ، سلامت و رقابت بین رستوران ها و کافه های جزیره کیش بر اساس نظرات و خواسته های شما. به همین جهت خواهشمندیم نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در زمینه کیفیت غذاها و نوشیدنی های ارائه شده در جزیره کیش را با رعایت اصول اخلاقی ثبت کرده تا بتوانیم در جهت پیشرفت و افزایش کیفیت خدمات در این زمینه گام برداریم.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
درباره فود گپ
دوستان گرامی ،فودگپ ایده ایست در جهت افزایش کیفیت ، سلامت و رقابت بین رستوران ها و کافه های جزیره کیش بر اساس نظرات و خواسته های شما. به همین جهت خواهشمندیم نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در زمینه کیفیت غذاها و نوشیدنی های ارائه شده در جزیره کیش را با رعایت اصول اخلاقی ثبت کرده تا بتوانیم در جهت پیشرفت و افزایش کیفیت خدمات در این زمینه گام برداریم.
از صاحبان رستوران ها و کافه ها دعوت می شود برای شرکت در این طرح با ما تماس بگیرید.
پیش بینی نتایج فوتبال
در دست طراحی...
کافه ها و رستوران های دعوت شده توسط کاربران
موردی یافت نشد.